GŁÓWNA O FIRMIE OFERTA PORADY PRODUKTY KONTAKTO Firmie

      Firma ECONET Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo rodzinne. Dobrze rozumiane pojęcie wspólnego interesu zapewnia pełne zaangażowanie w najwyższą jakość usługi.

      Firma ECONET Sp. z o.o. to ponad 10 lat doświadczenia w:

- doborze technologii uzdatniania wody
- projektowaniu stacji uzdatniania wody
- koordynacji dostaw
- montażach i uruchomieniach urządzeń
- serwisowej obsłudze gwarancyjnej i pogwarancyjnej
- odpowiedzi na trudne pytania z dziedziny uzdatniania wody

     Wykonujemy badania wody - fizykochemiczne.

      Ponad 10 lat naszej pracy w branży uzdatniania wody zapewnia klientowi pełną kompetencję oraz sumienność w realizacji zleceń w każdej z w/w gałęzi naszej działalności.

      Wieloletnia egzystencja na rynku zaowocowała szerokimi kontaktami handlowymi z poddostawcami urządzeń i rozwiązań uzdatniania wody. Zapewnia to pełną możliwość zaspokojenia oczekiwań klienta zarówno w fazie realizacji zlecenia jak i w późniejszej obsłudze serwisowej.

      Zapraszamy do działu z naszymi poradami na temat technologii wody.

      Firma ECONET Sp. z o.o. ma w swojej ofercie kompletną gamę urządzeń dla celów uzdatniania wody (są to głównie filtry do wody), zarówno spożywczo-bytowej jak i wody dla potrzeb przemysłu oraz wyspecjalizowanych zastosowań.

      Wszystkie oferowane urządzenia gwarantują najwyższą jakość i niezawodność działania. Ponadto opatrzone są niezbędnymi certyfikatami UDT, atestami PZH oraz normami jakości.

      O doświadczeniu naszej firmy i zadowoleniu klientów świadczą załączone rekomendacje i lista zrealizowanych przez nas obiektów.
      Stacje uzdatniania wody realizowane przez firmę ECONET Sp. z o.o. spełniają najwyższe wymagania jakościowe, są trwałe i niezawodne. Jest to zasługa stosowania komponentów i urządzeń znanych i cenionych producentów na rynku światowym.

      1. zawory sterujące pracą filtrów wykonane z tworzywa noryl lub mosiądzu są odporne na uszkodzenia i nie korodują; wyposażone są w wysokiej jakości układy elektroniczne i elektromechaniczne zapewniające bezobsługową pracę filtrów. Dostępne w naszej ofercie zawory sterujące pochodzą z oferty CLACK.

      2. Zbiorniki ciśnieniowe wykonane z tworzyw sztucznych, powlekane włóknem szklanym zapewniają trwałość, nie korodują, są lekkie i odporne na uszkodzenia; ciśnienie pracy tych zbiorników to 8 bar, a ciśnienie maksymalne to 11 bar.

      3. Filtry wstępne i ochronne wykonane są z tworzyw sztucznych i mosiądzu; elementy odpowiedzialne za filtrację, czyli siatki filtrujące wykonane są z wysokiej jakości tworzyw i zapewniają poziom filtracji do 100 µm; produkowane są m.in. firmę Honeywell. Inne dostępne w naszej ofercie filtry wstępne i ochronne oparte są na systemie wkładów wymiennych.

      4. ZŁOŻA FILTRACYJNE stosowane we wszystkich filtrach pochodzą od uznanych producentów i zapewniają wymaganą skuteczność filtracji.

      5. INNE URZĄDZENIA, takie jak systemy odwróconej osmozy, stacje dozowania chemikaliów, lampy bakteriobójcze UV pochodzą od uznanych producentów i gwarantują niezawodność w zastosowaniach standartowych oraz wyspecjalizowanych.

      6. Elementy instalacyjne rury, kształtki, zawory kulowe i klapowe oraz wyspecjalizowane przyłącza wykonane z najwyższej jakości PCV (kolor: ciemnoszary) zapewniają wykonanie instalacji S.U.W. według obowiązujących standardów.


Copyright © ECONET